تشریفات سیر ارس

خانه / تشریفات سیر ارس

امروزه توجه به حمل و نقل یکی از ضرورتهای غیر قابل انکار در کلانشهرها می باشد. تنوع درخواست ها از طرف گردشگران و میهمانان، مسائل زیست محیطی، هزینه بالای انرژی مسئولین دولتی و بخش خصوصی را به تکاپو انداخته است تا فکری اساسی در رابطه با موضوعات حمل و نقل عمومی و در کنار آن حمل و نقل vip داشته باشند.

در کشورهای پیشرفته و حتی در حال توسعه فرودگاه های بزرگ و مدرن، ترمینال های مسافربری بزرگ و مجهز ساخته می شوند، مسیرهای ویژه تردد اتوبوس و تاکسی روز به روز افزایش می یابد.

سیستم های حمل و نقل عمومی به بهترین اتوبوس ها، مینی بوس ها، ون و انواع تاکسی مجهز می شوند. استفاده از سیستم هیبرید کم کم در حمل و نقل عمومی جهان نهادینه می شود. الگوهای مسافرت تغییر یافته است و لذا مشتریان خواهان دریافت خدمات بهتری هستند و گردشگران می خواهند با وسایل نقلیه با کیفیت و ایمن تردد و مسافرت نمایند.

پس وجود شرکت هایی که بتوانند نیاز جوامع را بشناسند و سلیقه و خواست مشتریان را درک نمایند ضروری است و بر این اساس تغییرات کمی و کیفی از سال ها پیش در حمل و نقل عمومی کلانشهر تبریز (شهر اولین ها) شروع شده و اقدامات خوبی انجام یافته است.

شرکت تشریفات سیر ارس بنا به درخواست مسئولین و مقامات عالیرتبه جهت تامین بخشی از این نیازها تاسیس گردید و فعالیت خود را شروع نمود.